aktuální výsledky ZDE

aktuální statistiky (branky, karty) ZDE

1. kolo ... 12.10.2019 od 15.30
1.FC Rokytnice - TJ Sokol Lípa "B" 8:0 (4:0)
Branky:  20. Daniel Luděk, 26. Stašov Miroslav, 34. Houser Lukáš, 39. Houser Lukáš, 53. Cit David, 65. Stašov Miroslav, 69. Kunc Petr, 85. Hruška Josef (pen.)
Rozhodčí: Štěpánková Marika
Report 1.FC: Hosté se k zápasu dostavili pouze v devíti lidech, a tak zápas i vypadal. Kouskovalo se, zdržovalo se. Rokytnici vysvobodila z trápení krásná branka Lukáše Housera. Další branky hosty nalomily a druhý poločas se dohrával ve vypuštěném tempu. Konec utkání už hosté neudrželi nervy a sahaly k ostrým zákrokům.

8. kolo ... 28.9.2019 od 16.30
1.FC Rokytnice - TK Čermná n/O 3:1 (3:0)
Branky: 12. Havlíček Filip, 16. Stašov Miroslav, 22. Stašov Miroslav - 88. Vaněk Tomáš
Rozhodčí: Mucha Milan
Report 1.FC: Zápas rozhodla 10minutovka, kdy hosté vyrobili v jinak skvěle hrající obraně několik chybek, které domácí efektivně využili a zápas si pohlídali.

7. kolo ... 21.9.2019 od 16.30
TJ Start Olešnice - 1.FC Rokytnice 0:11 (0:4)
Branky: 10. Kubík Petr, 15. Koukol Pavel, 22. Levý Lukáš, 32. Hruška Josef, 51. Stašov Miroslav, 58. Kubík Petr, 61. Chudý Pavel, 62. Miljevič Dominik, 67. Presbruchý Radek, 75. Stašov Miroslav, 77. Stoklas Jakub
Rozhodčí: Práza Radim
Report 1.FC: Jednoznačná záležitost Rokytnice, kdy další řadu brankových příležitostí díky svým nepřesnostem nevyužila.

6. kolo ... 15.9.2019 od 17.00
1.FC Rokytnice - Domašín 2:1 (1:0)
Branky: 41. Kubík Petr, 73. Stašov Miroslav - 52. Trudič Martin
Rozhodčí: Moravec Miroslav
Report 1.FC: Domácí neproměnili hned několik brankových příležitostí. Souboj o první místo výsledkově zvládli.

5. kolo ... 7.9.2019 od 17.00
TJ Sokol Kostelecká Lhota "B" - 1.FC Rokytnice
         Odloženo na SO 19.10. od 15.30!

4. kolo ... 1.9.2019 od 17.00
1.FC Rokytnice - SK Dobruška "C" 3:1 (1:1)
Branky: 30. Forche Stanislav, 70. Koukol Pavel, 87. Forche Stanislav (pen.) - 18. Svoboda Jiří
Rozhodčí: Špaček Ladislav, Jedlinský Miroslav, Broulík Miroslav
Report 1.FC: Dobruška předvedla technický výkon, který vytvářeli středoví hráči. Úvodní minuty velmi často držela míč na noze a pro domácí Rokytnici bylo těžké ho dostat pod kontrolu. Domácí se vlastní nepřesností dostávali zbytečně pod tlak. Po jedné z nich se Dobruška po sólo akci dostala do vedení. Jistá bojovnost Rokytnice a docházející baterky výdrže na straně Dobrušky (prakticky neměli žádné náhradníky) asi zápas rozhodli. Po pohledné akci do poločasu domácí srovnali, ve druhém poločase zápas rozhodli.

3. kolo ... 24.8.2019 od 17.00
TJ Sokol Slatina n/Zd - 1.FC Rokytnice 1:2 (1:2)
Branky: 41. Kmoch Tomáš - 28. Levý Lukáš, 31. Havlíček Filip
Rozhodčí: Špaček Ladislav
Report 1.FC: Zápas, který postrádal herní tempo. Dusno a nenaběháno, řekl bych. Lépe začala domácí Slatina. Pár slibných šancí neproměnila. Rokytnice se postupně dostala do zápasu, zkoušela kombinovat. Vynutila si standardní situace, které v rozpětí několika minut maximálně využila ve vedení 2:0. Do poločasu po velké hrubě Slatina snížila. Druhý poločas se Slatina tlačila do vápna, ale její šance zůstaly nevyužity. Rokytnice v závěru zápasu neproměnila pokutový kop a výsledek takticky uhájila.

2. kolo ... 17.8.2019 od 17.00
1.FC Rokytnice - TJ Sokol Javornice "B" 3:0 (2:0)
Branky: 10. Prezbruchý Radek, 35. Prezbruchý Radek, 71. Stoklas Jakub
Rozhodčí: Jindáček Milan
Report 1.FC: První zápas sezóny IV.třídy nabídl fotbalovou přetlačovanou plnou nepřesností ale i zajímavých šancí. Po poločase domácí vedli o dvě branky, ale vstup do druhého poločasu lépe vycházel hostům. Své brankové příležitosti nedotáhli do konce a jejich houževnatost, kterou domácí prolomili až v polovině druhého poločasu. Mnoho šancí promarnili, ale nakonec třetí branka zápas uklidnila a zlomila odpor hostí.