Heřmanice - Jablonné v Podještědí

provoz těchto stránek sponzoruje:
Domů » I. kolo okresního přeboru IV. třídy
I. kolo okresního přeboru IV. třídy Tisk článku

Javornice "B" - 1.FC Rokytnice "B" 2:2 (0:0) PK 0 : 3 (Rücker Miroslav, Hloušek)

V prvním poločase jsme hráli hodně vlažně. Ve druhém poločase jsme bojovali a do poslední chvíle vedli 1:2. Ovšem těsně před koncem utkání domácí hodně šťastně vyrovnali. Na pokutové kopy máme Ciťáka tak díky jeho zákrokům máme z 90 minut jeden bod a z penalt druhý bod. Stínem utkání je nezaviněné zranění Tomáše Stoklasy. Věříme, že bude brzy opět fit.

Sestava: Cit - Chudý, Zářecký, Levý, Štěpánek Vl. - Stoklasa, Šudrla, Rücker T., Hloušek - Rücker M., Skutil. Střídali: Žížala ml., Kunc, Felcman

České Meziříčí "B" - 1.FC Rokytnice "B" 3:0 (0:0)

Proti mladému mužstvu v Českém Meziříčí podali o 9 hráčích výborný výkon. Stav bez gólu vydržel do 75 minuty. Po zápase sklidili potlesk diváků.

Sestava: Potužník - Kunc, Rücker M., Štěpánek Vl., Rücker T., Zářecký, Stoklasa, Skutil, Žížala ml.

1.FC Rokytnice "B" - Vamberk "B" 1:2 (0:1) (Zářecký)

Velice vyrovnaný zápas, kdy v první půli byli mírně lepší domácí. Zápas vyhrál šťastnější.

Sestava: Cit - Štěpánek Vl., Zářecký, Levý, Stoklas - Žížala, Mačo, Holenda, Hloušek - Kunc, Stoklasa. Střídali: Michalec.

Domašín - 1.FC Rokytnice "B" 8:1 (3:1) (Potužník)

Domácí rozhodli v prvním poločase, kdy velmi rychle vstřelili vedoucí branky. Svoji euforii korunovali druhým poločase, kdy jim vyšlo, na co šáhli.

Sestava: Felcman - Zářecký, Michalec, Štěpánek Vl., Skutil - Kunc, Strassenský, Mačo, Šudrla - Belan, Potužník. Střídali: Žížala ml.

1.FC Rokytnice "B" - Voděrady 1:2 (0:0) (Rücker M.)

Domácí podcenili soupeře ze dna tabulky a ten využil svou produktivitu. Po dvou střelách se ujal vedení 2:0. Domácí za stavu 0:1 neproměnili penaltu a po řadě náznaků šancí, ve většině případů chyběla finální přihrávka. Domácí snížili až v samotném závěru a na další změnu skóre nezbyl čas.

Sestava: Felcman - Skutil, Zářecký, Presbruchý, Štěpánek Vl. - Stoklas, Rücker T., Mačo, Žížala, - Cit, Rücker M.    Střídali: Adamec, Michalec.

TJ Čermná – 1.FC Rokytnice 1:2 (0:1)

Naši borci byli v prvním poločase jasně lepší, ale dokázali pouze jednou skorovat. Ve druhém poločase naše chyby v obraně domácí dvakrát potrestali. V 60 minutě byl vyloučen Radim Hloušek i přesto jsme mohli zvítězit, ovšem i ty nejvyloženější šance jsme nedokázali využít.

Sestava: Cit-Skutil, Adamec, Štěpánek Roman, Zářecký - Hloušek, Rücker T., Pelant, Stoklasa Tomáš - Levý, Kunc.    Střídali: Říha, Žížala Miroslav ml.

Labuť Rychnov - 1.FC Rokytnice "B"  0 : 3 (0 : 0) (Michalec, M. Rücker, Potužník)

Další utkání jsme sehráli na hřišti ve Slatině s mužstvem Labutě RK. Od samého začátku utkání jsme byli aktivnější, ale v průběhu první půle jsme nedokázali přesně zakončit vytvořené šance. První změna skore byla až na začátku druhé půle, když se přesně do šibenice trefil z přímého kopu Michalec. Druhou branku vstřelil po uvolnění na velkém vápně M. Rücker. Konečnou podobu výsledku dal svým premiérovým gólem Potužník. K utkání je nutné podotknou, že soupeř odehrál 70 minut v deseti.

Sestava: Felcman - Skutil, Michalec, Bureš, Štěpánek Vl. - Hloušek, T.Rücker, Zářecký, Říha - M. Rücker, Kunc. Střídal: Potužník

1.FC Rokytnice "B" - Kostelecká Lhota "B" 7:0 (4:0)

(Štěpánek R. 3x, Rücker M., Holenda, Cit, Stoklasa)

Jasné vítězství domácích. Hráči B mužstva sklidili za předvedený výkon potlesk od diváků.

Sestava: Potužník - Štěpánek Vl., Adamec, Holenda, Zářecký - Stoklasa, Rücker T., Presbruchý, Hloušek - Rücker M., Štěpánek R. Střídali: Felcman, Říha, Cit, Michalec.

Olešnice - 1.FC Rokytnice  0 : 0 na penalty 3 : 4 (Holenda, Cit, Michalec, Pelant)

První utkání našeho B mužstva na hřišti soupeře dopadlo dle očekávání. Kluci se chvilku rovnali s velkou zápasovou pauzou, ale nakonec se projevila zkušenost a odvážíme si zaslouženě dva body.

Sestava: Cit - Štěpánek Vl., Adamec, Pelant, Zářecký - Hloušek, Rücker, Strassenský, Stoklasa - Holenda, Chudý. Střídali: Felcman, Michalec, Skutil